Píla - Vedenie píly 33 13 325 1,6 Archer 13B3-LS-SN
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
  2. Píly
  3. Píla - Vedenie píly 33 13 325 1,6 Archer 13B3-LS-SN
Záhradné píly motorové. Aku pílky na konáre. Píly na pílenie stromov elektrické. Záhradnícke píly a pílky na konáre ručné. V našej ponuke nájdete širokú škálu záhradních píl. Vyberte si aj vy svoje profi záhradnú pílu. Prowadnica pilarki 33 13 325 1,6 Archer 13B3-LS-SNProwadnica do pilarki 33 cm 13"... celý popis
Kompletné špecifikácie
Prowadnica pilarki 33 13 325 1,6 Archer 13B3-LS-SN
Prowadnica do pilarki 33 cm 13" .325" 1,6 mm Archer
Dane techniczne:
  • Długość prowadnicy: 13" 33 cm
  • Podziałka: 325"
  • Ogniwo prowadzące: 1,6 mm
  • Ilość ogniw prowadzących: 56 szt.
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK