Príslušenstvo a diely pre tlakové umývačky VAP
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Po - PIA 08:00 - 16:00
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 30 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Elektrické nožnice -oplatí sa kúpiť? Elektrické nožnice -oplatí sa kúpiť?
Umožňujú vám rýchlo sa zaoberať záhradnými prácami súvisiacimi s prerezávaním konárov. Vďaka nim môžeme modelovať aj domáce rastliny. Elektrické nožni... čítať celé
Hrable, lopaty, vidly a sekery - v záhrade vyberáme potrebné vybavenie Hrable, lopaty, vidly a sekery - v záhrade vyberáme potrebné vybavenie
Aby sme sa mohli tešiť z krásnej a udržiavanej záhrady, musíme sa o ňu vopred starať. Pomôžu nám v tom rôzne druhy nástrojov - hrable, fúriky, rýle, s... čítať celé
Ekonomický záhradný vysávač s funkciou dúchadla Ekonomický záhradný vysávač s funkciou dúchadla
Záhradný vysávač s funkciou dúchadla je viacúčelové zariadenie. V závislosti od našich potrieb bude fúkať alebo cmúľať listy. Modely vysávačov a dúcha... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Príslušenstvo a diely pre tlakové umývačky

Príslušenstvo a diely pre tlakové umývačky VAP

Pre tlakové umývačky VAP môžete zakúpiť rôzne príslušenstvo a diely, ktoré vám pomôžu zlepšiť účinnosť a efektivitu čistenia. Medzi najbežnejšie príslušenstvo a diely pre tlakové umývačky VAP patria

Adaptéry a redukcie pre tlakové umývačky VAP, ktoré vám umožňujú prispôsobiť váš tlakový umývač rôznym typom hadíc a prípojok. Niektoré z najbežnejších typov adaptérov a redukcií sú:

 1. Redukčné hadičky: Redukčné hadičky sa používajú pre pripojenie tlakového umývača na hadice s menším priemerom. Tým sa zabezpečí optimálny prietok vody a zvyšuje účinnosť čistenia.

 2. Kombinované redukcie: Kombinované redukcie sú vhodné pre pripojenie rôznych typov hadíc a prípojok. Môžu byť použité na pripojenie tlakového umývača k rôznym zdrojom vody, ako sú napríklad kohúty alebo hadice.

 3. Redukčné prípojky: Redukčné prípojky sú určené pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom hadíc a prípojok. Tieto prípojky môžu byť použité na pripojenie tlakového umývača k rôznym zdrojom vody a zabezpečiť optimálny prietok vody.

 4. Závitové adaptéry: Závitové adaptéry sú vhodné pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom prípojok, ktoré majú iný typ závitu ako váš tlakový umývač.

 5. Kľučkové adaptéry: Kľučkové adaptéry sa používajú pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom prípojok, ktoré majú kľučkový typ pripojenia.

 6. Univerzálne adaptéry: Univerzálne adaptéry sú určené pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom hadíc a prípojok, ktoré majú rôzne priemery a závity.

 7. Pripojovacie hadice: Pripojovacie hadice sa používajú pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom prípojok, ktoré sú určené pre konkrétny typ hadice.

 8. Hriadele a prípojky: Hriadele a prípojky sa používajú pre pripojenie tlakového umývača k rôznym typom prípojok a príslušenstva, ako sú napríklad kefy alebo trysky.

Filtre pre tlakové umývačky VAP, ktoré pomáhajú zachytávať prach a nečistoty, ktoré sa dostávajú do vášho tlakového umývača. Existuje niekoľko druhov filtrov, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP:

 1. Filtrovanie vody: Tento typ filtra sa používa na zachytenie nečistôt vody, ktoré by mohli poškodiť váš tlakový umývač. Filtrovanie vody môže byť zvlášť dôležité v oblastiach, kde je voda silne mineralizovaná alebo obsahuje veľa prachu a iných nečistôt.

 2. Filtračné vrecká: Tento typ filtra sa používa na zachytenie pevných častíc a prachu, ktoré sa dostávajú do tlakového umývača. Filtračné vrecká sú obvykle vyrobené z papiera alebo tkaniny a môžu byť vymenené po použití.

 3. Kartuše na filtre: Tento typ filtra sa používa na zachytenie prachu a iných nečistôt. Kartuše na filtre sú obvykle vyrobené z textílie alebo plastu a môžu byť vyčistené alebo vymenené po použití.

 4. Filtračné peny: Tento typ filtra sa používa na zachytenie prachu a iných nečistôt v tlakovom umývači. Filtračné peny sú obvykle vyrobené z polyesteru alebo iných materiálov a môžu byť vyčistené alebo vymenené po použití.

 5. Filtračné systémy s magnetom: Tento typ filtra sa používa na zachytenie kovových nečistôt, ktoré by mohli poškodiť váš tlakový umývač. Filtračné systémy s magnetom obsahujú magnetický filter, ktorý zachytáva kovové nečistoty z vody alebo iných tekutín.

 6. Filtračné systémy s vákuovým sacím efektom: Tento typ filtra používa vákuum na zachytenie nečistôt z vody alebo iných tekutín. Filtračné systémy s vákuovým sacím efektom sú obvykle veľmi účinné pri zachytávaní pevných častíc a prachu.

 7. Filtračné systémy s vysokotlakovým čerpadlom: Tento typ filtra používa vysokotlakové čerpadlo na zachytenie nečistôt z vody alebo iných tekutín.

Hadice pre tlakové umývačky VAP, ktoré vám umožňujú priamo dodávať vysokotlakovú vodu k miestu, kde ju potrebujete použiť. Existuje niekoľko druhov hadíc, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP:

 1. Vysokotlakové hadice: Tieto hadice sú určené na prenos vysokotlakového prúdu vody z tlakového umývača k miestu, kde ju potrebujete použiť. Vysokotlakové hadice sú obvykle veľmi odolné a vyrobené z materiálov, ktoré odolávajú vysokému tlaku a horúcim teplotám.

 2. Prívodné hadice: Tieto hadice sa používajú na prívod vody k tlakovému umývaču. Prívodné hadice môžu byť rôznych dĺžok a priemerov a mali by byť vybrané tak, aby boli kompatibilné s tlakovým umývačom a zdrojom vody.

 3. Rozdeľovacie hadice: Tieto hadice sa používajú na rozdeľovanie vysokotlakového prúdu vody do viacerých hadíc alebo príslušenstva. Rozdeľovacie hadice umožňujú vám používať rôzne trysky alebo príslušenstvo naraz bez nutnosti ručne prepájať hadice.

 4. Čistiace hadice: Tieto hadice sú obvykle dlhé a úzke a sú určené na použitie pri čistení kobercov, sedačiek a iných povrchov, ktoré vyžadujú špeciálne príslušenstvo. Čistiace hadice môžu mať rôzne druhy kefiek a trysiek, ktoré umožňujú účinné čistenie.

 5. Prídavné hadice: Tieto hadice sa používajú na predĺženie existujúcich hadíc a umožňujú vám dosiahnuť väčšie vzdialenosti od tlakového umývača.

 6. Hadice s teleskopickými rúrkami: Tieto hadice sú obvykle vybavené teleskopickými rúrkami, ktoré umožňujú regulovať dĺžku hadice podľa potreby. Tieto hadice sú vhodné pre použitie v rôznych situáciách, kde potrebujete flexibilitu a pohyblivosť.

Kefy pre tlakové umývačky VAP, ktoré vám umožňujú dosiahnuť do ťažko dostupných miest a účinne čistiť rôzne povrchy. Existuje niekoľko druhov kef, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP

 1. Kefy na čistenie vozidiel: Tieto kefy sú obvykle mäkké a šetrné k povrchu vozidla. Kefy na čistenie vozidiel sú vhodné pre čistenie laku a iných citlivých povrchov vozidiel.

 2. Kefy na čistenie fasád: Tieto kefy sú obvykle tvrdšie a vhodné pre čistenie fasád a iných tvrdších povrchov. Kefy na čistenie fasád môžu byť rôznych veľkostí a tvarov, aby sa prispôsobili rôznym povrchom a miestam, ktoré potrebujete umyť.

 3. Kefy na čistenie interiérov: Tieto kefy sú obvykle mäkké a vhodné pre čistenie interiérov áut, lodií a iných priestorov. Kefy na čistenie interiérov môžu byť rôznych veľkostí a tvarov, aby sa prispôsobili rôznym priestorom a povrchom.

 4. Kefy na čistenie okien: Tieto kefy sú obvykle vybavené špeciálnymi čistiacimi hadičkami a sú určené na čistenie okien a iných sklenených povrchov. Kefy na čistenie okien môžu byť rôznych veľkostí a tvarov, aby sa prispôsobili rôznym okenným plochám a miestam, ktoré potrebujete umyť.

 5. Kefy na čistenie kobercov: Tieto kefy sú obvykle tvrdšie a určené na čistenie kobercov a iných textilných povrchov. Kefy na čistenie kobercov môžu byť vybavené špeciálnymi hadičkami, ktoré umožňujú prísun čistiacich prostriedkov, a sú vhodné pre čistenie znečistených a zašpinených kobercov.

 6. Kefy na čistenie terás a záhrad: Tieto kefy sú obvykle veľké a tvrdé a sú určené na čistenie terás, chodníkov a iných tvrdých povrchov v záhrade.

Napenovače pre tlakové umývačky VAP, ktoré umožňujú aplikovať čistiace prostriedky alebo peny na povrchy pred umytím vysokotlakovou vodou. Existuje niekoľko druhov napenovačov, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP:

 1. Napenovače s nádobou: Tieto napenovače sú vybavené nádobou na čistiace prostriedky alebo penovú zmes, ktorá sa aplikuje na povrch pred umytím vysokotlakovou vodou. Napenovače s nádobou sú obvykle pripojené k tlakovému umývaču pomocou hadice a trysky.

 2. Napenovače s hadicou: Tieto napenovače sú vybavené hadicou na priamy prísun čistiaceho prostriedku alebo peny na povrch. Napenovače s hadicou sa používajú na aplikáciu čistiaceho prostriedku alebo peny na malé alebo ťažko dostupné miesta.

 3. Napenovače s tryskou: Tieto napenovače sú vybavené špeciálnou tryskou, ktorá umožňuje aplikáciu peny alebo čistiaceho prostriedku priamo na povrch. Napenovače s tryskou sú obvykle vybavené hadicou na pripojenie k tlakovému umývaču.

 4. Napenovače s reguláciou: Tieto napenovače umožňujú regulovať množstvo peny alebo čistiaceho prostriedku, ktoré sa aplikuje na povrch. Napenovače s reguláciou sú obvykle vybavené ovládacím ventilom alebo regulátorom prúdu, ktorý umožňuje presné nastavenie množstva čistiaceho prostriedku alebo peny.

 5. Napenovače na interiér: Tieto napenovače sú určené na čistenie interiéru vozidiel, lodií a iných priestorov. Napenovače na interiér sú obvykle mäkšie a šetrnejšie k povrchu a umožňujú aplikáciu peny alebo čistiaceho prostriedku na čalúnenie, sedačky a iné textilné povrchy.

 6. Napenovače na exteriér: Tieto napenovače sú určené na čistenie exteriéru vozidiel, lodí a iných povrchov. Napenovače na exteriér sú obvykle tvrdšie a umožňujú aplikáciu peny alebo čistiaceho prostriedku na lak, kovové povrchy a iné tvrdé povrchy.

Pištole pre tlakové umývačky VAP, ktoré vám umožňujú regulovať prúd vody a umožňujú vám použiť rôzne typy trysiek a kef na čistenie rôznych povrchov. Existuje niekoľko druhov pištolí, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP:

 1. Pištole s reguláciou: Tieto pištole umožňujú regulovať množstvo vody, ktoré sa aplikuje na povrch. Pištole s reguláciou sú obvykle vybavené ovládacím ventilom alebo regulátorom prúdu, ktorý umožňuje presné nastavenie množstva vody.

 2. Pištole s rôznymi tryskami: Tieto pištole umožňujú použiť rôzne typy trysiek na čistenie rôznych povrchov. Pištole s rôznymi tryskami sú obvykle vybavené závitmi, ktoré umožňujú ľahké výmeny trysiek.

 3. Pištole s kefami: Tieto pištole umožňujú použiť rôzne typy kef na čistenie rôznych povrchov. Pištole s kefami sú obvykle vybavené závitmi, ktoré umožňujú ľahké výmeny kef.

 4. Pištole s prídavnými hadicami: Tieto pištole umožňujú predĺžiť vysokotlakovú hadicu a dosiahnuť väčšie vzdialenosti od tlakového umývača. Pištole s prídavnými hadicami sú obvykle vybavené závitmi, ktoré umožňujú ľahké pripojenie prídavných hadíc.

 5. Pištole s teleskopickými rúrkami: Tieto pištole sú obvykle vybavené teleskopickými rúrkami, ktoré umožňujú regulovať dĺžku pištole podľa potreby. Tieto pištole sú vhodné pre použitie v rôznych situáciách, kde potrebujete flexibilitu a pohyblivosť.

 6. Pištole na čistenie potrubia: Tieto pištole sú obvykle vybavené špeciálnymi tryskami, ktoré umožňujú čistenie potrubia a kanalizácie. Pištole na čistenie potrubia sú vhodné pre použitie v rôznych situáciách.

Trysky sú dôležitým príslušenstvom pre tlakové umývačky VAP, ktoré umožňujú regulovať prúd vody a umožňujú vám použiť rôzne typy trysiek a kef na čistenie rôznych povrchov. Existuje niekoľko druhov trysiek, ktoré sa používajú v tlakových umývačkách VAP:

 1. Univerzálne trysky: Tieto trysky sú najčastejšie používané pre všeobecné čistenie rôznych povrchov. Univerzálne trysky umožňujú regulovať prúd vody a dosiahnuť vysoký tlak na čistenie rôznych povrchov.

 2. Trysky na čistenie fasád: Tieto trysky sú určené na čistenie fasád a iných tvrdších povrchov. Trysky na čistenie fasád sú obvykle tvrdšie a umožňujú dosiahnuť vysoký tlak na čistenie tvrdších povrchov.

 3. Trysky na čistenie interiérov: Tieto trysky sú obvykle mäkšie a vhodné pre čistenie interiérov áut, lodií a iných priestorov. Trysky na čistenie interiérov sú vhodné pre čistenie citlivých povrchov a mäkších materiálov.

 4. Trysky na čistenie okien: Tieto trysky sú určené na čistenie okien a iných sklenených povrchov. Trysky na čistenie okien umožňujú dosiahnuť vysoký tlak na čistenie sklenených povrchov bez poškodenia.

 5. Trysky na čistenie kobercov: Tieto trysky sú obvykle vybavené špeciálnymi hadičkami a umožňujú aplikovať čistiace prostriedky priamo na koberce a textilné povrchy. Trysky na čistenie kobercov umožňujú dosiahnuť vysoký tlak na čistenie znečistených kobercov a textilných povrchov.

 6. Trysky na čistenie terás a záhrad: Tieto trysky sú obvykle veľké a tvrdšie a umožňujú dosiahnuť vysoký tlak na čistenie terás, chodníkov a iných tvrdých povrchov v záhrade. Trysky na čistenie terás a záhrad sú obvykle vybavené tryskami, ktoré umožňujú prísun vysokotlakovej vody a umožňujú dosiahnuť vysoký tlak na čistenie tvrdých povrchov.

Novinky z nášho blogu

Elektrické nožnice -oplatí sa kúpiť?
Elektrické nožnice -oplatí sa kúpiť?
Umožňujú vám rýchlo sa zaoberať záhradnými prácami súvisiacimi s prerezávaním konárov. Vďaka nim môžeme modelovať aj domáce rastliny. Elektrické nožni... čítať celé
Hrable, lopaty, vidly a sekery - v záhrade vyberáme potrebné vybavenie
Hrable, lopaty, vidly a sekery - v záhrade vyberáme potrebné vybavenie
Aby sme sa mohli tešiť z krásnej a udržiavanej záhrady, musíme sa o ňu vopred starať. Pomôžu nám v tom rôzne druhy nástrojov - hrable, fúriky, rýle, s... čítať celé
Ekonomický záhradný vysávač s funkciou dúchadla
Ekonomický záhradný vysávač s funkciou dúchadla
Záhradný vysávač s funkciou dúchadla je viacúčelové zariadenie. V závislosti od našich potrieb bude fúkať alebo cmúľať listy. Modely vysávačov a dúcha... čítať celé
Ako si vybrať dobrú snehovú frézu
Ako si vybrať dobrú snehovú frézu
Snehová fréza je zariadenie, vďaka ktorému sa dokážeme efektívne a bez námahy zbaviť zvyškového snehu aj z veľmi veľkých povrchov. Na slovenskom trhu ... čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

Všetky objednávky spravujeme z centrálneho E-shopu www.kamenik.sk  E.mail.: info@kamenik.sk

© 2021 Všetky práva vyhradené WWW.KAMENIK.SK
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk