Píla na - STAVEBNÁ PILAČKA NA OBKLADY ZI-STM350C
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
  2. Píly
  3. Píla na - STAVEBNÁ PILAČKA NA OBKLADY ZI-STM350C
Kompletné špecifikácie
ZIPPER ZI-STM350C Nowy model 2020
Profesjonalna Piła budowlana do materiałów budowlanych.
  • W pile zastosowany system ruchomego stolika którym dojeżdżamy materiałem do głowicy tnącej.
  • Takie rozwiązanie pozwala na płynne operowanie materiałem w trakcie cięcia.
Austriacka jakość oraz precyzja wykonania.
Dane techniczne:
  • Zasilanie: 230 V
  • Moc silnika: 3 kW
  • Obroty: 3000 obr/min
  • Klasa bezpieczeństwa: IP 54
  • Tarcza: 350 x 30 mm
  • Max. długość cięcia: 680 mm
  • Poj. wody: 37.8 L
  • Poziom mocy akustycznej LWA: 85 dB(A)
  • Prąd: 8 A
  • Wymiary stołu: 530 x 430 mm
  • Max. głębokość cięcia: 120 mm (90o), 72 mm (45o)
  • Poziom ciśnienia akustycznego LpA: 72 dB(A)
  • Wymiary: 1240 x 550 x 1190 mm
  • Waga: 72 kg
Zakres dostawy:
  • Piła ZI-STM350C
  • Tarcza segmentowa 350 mm
  • Pompa chłodzenia
  • Przymiar wzdłużny/poprzeczny
  • instrukcja obsługi
W pile zastosowano wysokowydajny system chłodzenia dla podniesienia wydajności oraz precyzji cięcia.
Pompa została wyposażona w filtr wstępny zatrzymujący nieczystości oraz kruszywo.
Piła została wyposażona w duże koła transportowe wykonane z twardego teflonu udarowego.
Koła są w pełni łożyskowane.
Przymiar kątowy pozwala na dowolne ustawienie krawędzi ciętego materiału.
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK