Píla na - Rezačka kameňov na zips ZI-STM350
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
  2. Píly
  3. Píla na - Rezačka kameňov na zips ZI-STM350
Kompletné špecifikácie
Przecinarka do kamienia Zipper ZI-STM350
  • Składana podstawa maszyny.
  • Głębokość cięcia do 120 mm.
  • Długość cięcia max. 800 mm.
  • Wtyczka PRCD zgodna z obowiązującymi normami TÜV/ CE.
Zakres dostawy:
  • tarcza segmentowa 350 mm,
  • pompka wody,
  • przymiar wzdłużny.
Parametry techniczne:
  • Producent: Zipper
  • Kod produktu: ZI-STM350
  • Zasilanie: 230V/50Hz
  • Obroty: 2950 obr/min.
  • Klasa bezpieczeństwa: IP 54
  • Tarcza: 350x30 mm
  • Długość cięcia max.: 800 mm
  • Poj. wody: 37,8 l
  • Poziom mocy akustycznej LWA: 85 dB(A)
  • Moc silnika: 2,0 kW
  • Prąd pracy: 8 A
  • Wymiary stołu: 530x430 mm
  • Maks. gł. cięcia max.: 120 mm
  • Kąt cięcia: 0, 45°
  • Poziom ciśnienia akustycznego LpA: 72 dB(A)
  • Wymiary: 1240x630x440 mm
  • Waga (netto/brutto): 72/88 kg
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK