Píla na - REZAČ na glazúru kameňa ZIPPER ZI-STM350C
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
  2. Píly
  3. Píla na - REZAČ na glazúru kameňa ZIPPER ZI-STM350C
Kompletné špecifikácie
Przecinarka do kamienia Zipper ZI-STM350C
Produkt do użytku domowego / garażowego / ogrodowego. Nie nadaje się do zastosowań przemysłowych.
Piła stolikowa do kamienia, glazury, cegieł, pustaków i granitu.
  • Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  • Moc silnika: 3,0 kW
  • Obroty: 3000 obr. / min.
  • Klasa bezpieczeństwa: IP 54
  • Tarcza: 350 x 30 mm
  • Długość cięcia max.: 680 mm
  • Poj. wody: 37,8 l
  • Poziom mocy akustycznej LWA: 85 dB(A)
  • Prąd: 8 A
  • Wymiary stołu: 530 x 430 mm
  • Max. gł. cięcia: 90 ° / 45 °: 120 mm / 72 mm
  • Kąt cięcia: 0, 45°
  • Poziom ciśnienia akustycznego LpA: 72 dB(A)
  • Wymiary: 1240 x 550 x 1190 mm
  • Waga brutto/netto: 88/72kg
  • Składana podstawa maszyny
  • Głębokość cięcia do 120 mm
  • Długość cięcia max. 680 mm
  • Wtyczka PRCD zgodna z obowiązującymi normami
  • TÜV/ CE
Zakres dostawy:
  • Tarcza segmentowa 350 mm
  • Pompka wody
  • Przymiar wzdłużny
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK