Píla na - Fréza na kameň Lumag FS200-1200
Skúsenosti nakupujúcich na e-shopu
97,8 %nakupujúcich by poradilo známym tu nakúpiť
  2. Píly
  3. Píla na - Fréza na kameň Lumag FS200-1200
Kompletné špecifikácie
Przecinarka do kamienia Lumag FS200-1200
Profesjonalna przecinarka FS200-1200 marki Lumag Germany przeznaczona do cięcia na mokro ceramiki, kamienia naturalnego, polbruku itp. o maksymalnej długości 1200 mm i głębokości cięcia do 25 mm.
Pokryty gumą wózek na łożyskowanych rolkach umożliwia precyzyjne cięcie z bezstopniową regulacją nachylenia piły do 45 °.Przecinarka przeznaczona jest do tarcz o średnicy 200 mm, z otworem mocującym 25,4 mm.
Zalety produktu:
  • Nogi przecinarki są składane, dzięki czemu nie zabiera dużo miejsca.
  • Uchwyty transportowe i koła zamontowane na jednej stronie stołu ułatwiają przemieszczanie.
  • Maszyna jest wyposażona w wyłącznik bezpieczeństwa PRCD.
  • Tarcza diamentowa do cięcia na mokro w zestawie.
  • Regulowany kąt cięcia 0 – 45 °
 Parametry techniczne:
  • Producent: Lumag
  • Kod produktu: FS200-1200
  • Napięcie: 230 V / 50 Hz / 16 A
  • Moc silnika: 1,1 kW S2 20 min
  • Prędkość obrotowa: 3000 obr / min
  • Klasa ochrony: IP 54
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 1630 x 500 x 1200 mm
  • Wymiary stołu: 1170 x 385 mm
  • Tarcza diamentowa: 200 x 25,4 mm (w zestawie)
  • Nogi: Składane
  • Głębokość cięcia max.: 25 mm
  • Długość cięcia max.: 1200 mm
  • Kąt cięcia: 0 - 45 °
  • Pojemność zbiornika wody: 60 l
  • Wyłącznik bezpieczeństwa: przełącznik różnicowo-prądowy PRCD
  • Natężenie dzwięku LWA: 106 dB (A)
  • Waga: 50 kg
  • Wymiary opakowania (dł. x szer. x wys.): 1670 x 540 x 660 mm
Tovar zaradený v kategóriách
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
© 2024 Všetky práva vyhradené KAMENIK.SK